Uncategorized

لیست اسامی نامزدهای هیئت مدیره مرکز وکلا و کارشناسان رسمی استان تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، پیرو دستور دکتر بهادری جهرمی، ریاست این مرکز، با توجه به فقدان هیئت‌مدیره‌های مذکور در استان تهران، اولین دورۀ انتخابات هیئت‌مدیره‌های وکلا و کارشناسان رسمی این استان در آبان ماه ۹۸ برگزار می‌گردد.

در این راستا سید سجاد میر شجاعی، مسئول بازرسی‌ و امور استا‌ن‌های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، گفت: متقاضیانی که اسامی آنان در لیست نهایی کاندیداها نیست می‌توانند از تاریخ ۸ لغایت ۱۰ مهر (به مدت ۳ روز) با مراجعه به سایت این مرکز، اعتراض خود را در این خصوص ثبت نمایند.

وی ضمن اشاره به‌ زمان برگزاری انتخابات، اظهار داشت: انتخابات هیئت‌مدیره‌های وکلا، کارشناسان رسمی استان تهران در روز جمعه۳  آبان برگزار می‌گردد. کاندیداهای محترم می‌توانند از تاریخ ۲۲ مهر لغایت ۲ آبان (۲۴ ساعت قبل از برگزاری انتخابات) نسبت به تبلیغات خود اقدام نمایند.

اسامی نامزدهای هیئت مدیره  وکلای استان تهران

نام نام خانوادگی عنوان سمت کاندیداتوری
يوسف رضا اديب زاده وکیل عضو
حسين اسفنديار وکیل عضو
اميرحسين اسمعيلي وکیل بازرس
سعيد اكبري وکیل عضو
رويا اكبريان وکیل عضو
سيداميررضا انوار وکیل عضو
مجيد اهرون وکیل عضو
رسول ايماني وکیل بازرس
محمود آذربايجاني وکیل عضو
ناصر آقامحمدي وکیل بازرس
ميراحمد آيت الهي وکیل عضو
محمود باقري وکیل عضو
عباس باقري وکیل عضو
راضيه برزگر وکیل عضو
پژمان پيروزي وکیل عضو
علي پيلوا وکیل عضو
حسن تردست وکیل عضو
محمد تقدسي وکیل بازرس
جلال تيموري وکیل عضو
علي جعفري قمي وکیل عضو
سيدعباس جلادتي وکیل عضو
محمد جهانگيري وکیل بازرس
سيدمهدي حججي وکیل عضو
ميرمهدي حسيني اشلقي وکیل عضو
خشايار حيدريان وکیل عضو
حامد خاني وکیل بازرس
حسن خسروي وکیل عضو
جواد درویش وند وکیل عضو
محمد رضا رجبي وکیل بازرس
اردشير رحمتي نژاد وکیل بازرس
شميلا رضائي تاش احمدي وکیل عضو
علي رفيعي وکیل عضو
فرشيد رفيعي نائيني وکیل عضو
سيدمجيد روحاني وکیل عضو
محمد روستائي وکیل بازرس
شروين زاهد منش وکیل بازرس
مهرداد زماني فرد وکیل بازرس
گشتاسب سپهر وکیل عضو
الميرا سعيدزاده وکیل عضو
عباس سعيدي وکیل بازرس
هادي سلطاني نژاد وکیل عضو
عزالدين سليماني وکیل عضو
زهرا شيرمحمدي شالقوني وکیل بازرس
معصومه صارمي وکیل عضو
محمد مهدي صالح خصال وکیل عضو
علي صبور مهاجر وکیل بازرس
منوچهر صيادي نژاد وکیل عضو
شهاب صيفي وکیل عضو
مصطفي طلاكوب وکیل عضو
محمود عربلو وکیل عضو
علي جمال علي بخشي وکیل عضو
محمد علي عسگري فرد وکیل بازرس
مهدي عليزاده وکیل عضو
علي اكبر غلامحسين زاده وکیل عضو
فردين فولادي كوشكي وکیل بازرس
پرويز قربانلو وکیل عضو
ولي اله كرمي زاده وکیل بازرس
حميده لك وکیل عضو
حميد محمدپورساكت وکیل عضو
احد محمدعلي زاده وکیل عضو
محمد محمدنژاد وکیل عضو
اشكان مستجابي وکیل عضو
فريده مشتاقي نژاد وکیل عضو
نعيمه معاف وکیل عضو
سيدمحمد ملازم امام وکیل عضو
سيدحامد موسوي وکیل عضو
محمد نائيني وکیل عضو
عليرضا نصيري اقدم حسينعلي بگلو وکیل عضو
محمد نورمحمديان چگني وکیل بازرس
مهدي نوري وکیل عضو
مهدي نيلفروشان دردشتي وکیل بازرس
فريد نيلي وکیل بازرس
مهرنوش وردي وکیل بازرس
سيدجواد هاشمي وکیل عضو
علیرضا تحریری نیا وکیل عضو

.

اسامی نامزدهای هیئت مدیره کارشناسانان رسمی استان تهران

نام نام خانوادگی عنوان رشته سمت کاندیداتوری
جعفر ابراهیمی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
سروش احمدی کارشناس امور ثبتی عضو
سجاد احمدی لویه کارشناس امور مالیاتی عضو
مهرداد اردبیلی کارشناس راه و ساختمان عضو
امیر اژدر کارشناس امور گمركی بازرس
حسین اسپرنیا کارشناس گاز و گازرسانی بازرس
كوروش اسحاقی کارشناس تأسیسات ساختمانی بازرس
امیرحسین اسفندیاری کارشناس نساجی و رنگرزی بازرس
بهمن اسكندری کارشناس امور بانكی عضو
اكبر اسماعیلی کارشناس الكتروشیمی و پتروشیمی و فرآورده های شیمیایی عضو
امیر حسین اشرف كاشانی کارشناس فلزات عضو
محمد افراشته کارشناس آتش نشانی و آتش سوزی عضو
رضا افشاریان زاده کارشناس زراعت و اصلاح نباتات عضو
مجید افضلی نایینی کارشناس امور ثبتی عضو
ابوالفضل اكبری کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
علی نجات الهی کارشناس نفقه بازرس
علیرضا امامی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
سیداسماعیل امیدخدا کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
ناصر امیدواری کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
فرشید آباد طلب کارشناس راه و ساختمان عضو
محسن آزادارمكی کارشناس امور ثبتی عضو
سعید آل بویه کارشناس امور اقتصادی و بازرگانی عضو
رسول بابایی کارشناس باستان شناسی و حفاظت آثار باستانی بازرس
حمیدرضا بخارائی كاشی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
اصغر بختیاری کارشناس برق ، الكترونیك و مخابرات عضو
سیروس بخشنده پور کارشناس حسابداری و حسابرسی بازرس
حسین بخشی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
حجت اله بداغی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات بازرس
بهنوش بهداد کارشناس راه و ساختمان عضو
كامران بهرامی کارشناس راه و ساختمان عضو
روح اله پاسبان کارشناس راه و ساختمان بازرس
محمدمهدی پایروند کارشناس راه و ساختمان عضو
حمیدرضا پناهی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
مهرداد پورجهانگیری کارشناس امور ثبتی عضو
سیدموسی پیروان کارشناس كار و كارگری و حوادث ناشی از كار عضو
الهام تعالیمی کارشناس كامپیوتر و فناوری اطلاعات عضو
محمدصادق تقوی فردود کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
قدرت الله جعفرزاده کارشناس راه و ساختمان عضو
محسن جعفری فشاركی کارشناس گاز و گازرسانی عضو
محمد جعفری فشاركی کارشناس راه و ساختمان بازرس
عین اله جمالی دوگاهه کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
حبیب جهانگشای رضائی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
علیرضا حاجی حسینعلی کارشناس راه و ساختمان عضو
محمد هادی حجتی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
محسن حسن پور گونه کارشناس فلزات عضو
بشیر حسنی کارشناس راه و ساختمان عضو
سیدجعفر حسینی شیروانی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
مجید حصاری كیا کارشناس راه و ساختمان عضو
افشین حق پرست کارشناس حسابداری و حسابرسی بازرس
نادر حنیفی کارشناس حسابداری و حسابرسی بازرس
علی حیدری کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
علی اكبر خادم کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
محمود خالقیان کارشناس كار و كارگری و حوادث ناشی از كار عضو
غلامرضا خدابخش  سربندی کارشناس امور بانكی عضو
سیدمحمدسعید خلیلی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
غلامحسین خورشیدی کارشناس امور اقتصادی و بازرگانی عضو
سید محمود خوشبین کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
علی خوئینی کارشناس شهرسازی عضو
علیرضا دانشمندی کارشناس راه و ساختمان عضو
ایوب دوست محمدی کارشناس امور ثبتی عضو
مجید ذوالفقار خانی کارشناس وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات عضو
عبداله رحیمی کارشناس حسابداری و حسابرسی بازرس
وحید رحیمی کارشناس امور بانكی عضو
سیدعلیرضا رضی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
اكبر رمضانی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
ابراهیم رییسی سركندیز کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
فرهاد زكیان خرم ابادی کارشناس امور ثبتی عضو
شهروز زمانی مرتضوی کارشناس راه و ساختمان عضو
اكبر زینالی کارشناس امور ثبتی عضو
سید رضا سراج زاده کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
محمد سرجه پیما کارشناس امور اقتصادی و بازرگانی بازرس
سید ناصر سید كاظمی کارشناس امور بانكی عضو
حسین شادرام کارشناس راه و ساختمان بازرس
سیدمحمدرضا شاهنگیان کارشناس امور بانكی عضو
سید حسن شبیری کارشناس امور بانكی عضو
شهریار شریل لو کارشناس راه و ساختمان عضو
علی اصغر شكرشكن کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
علی شیخ لری کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
مجید شیخی کارشناس راه و ساختمان بازرس
جعفر صادق نژاد کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
سیدجلال صادقی شریف کارشناس بورس و اوراق بها دار عضو
علی صادقی كنزق کارشناس امور ثبتی بازرس
خسرو صالحی کارشناس كار و كارگری و حوادث ناشی از كار عضو
علی صدر کارشناس برق ، الكترونیك و مخابرات عضو
جعفر صفریان کارشناس راه و ساختمان عضو
فرخ طراح زاده گان کارشناس راه و ساختمان عضو
محمود ظهیری کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
حسین عاطف پور کارشناس امور ثبتی بازرس
عبداله عبدالباقی کارشناس راه و ساختمان عضو
مصطفی عبدی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
نادر عبدی کارشناس امور بانكی عضو
علی محمد عبدی قهرودی کارشناس راه و ساختمان بازرس
اسمعیل عتیقه فروش کارشناس امور بیمه عضو
حسینعلی عرب ساغری کارشناس راه و ساختمان عضو
حسن عسكرزاده کارشناس كامپیوتر و فناوری اطلاعات عضو
كسری عظیمی کارشناس راه و ساختمان عضو
علیرضا عظیمی نیكو کارشناس امور اقتصادی و بازرگانی عضو
مریم علیزاده کارشناس گاز و گازرسانی عضو
مجید علیزاده کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
هادی غریب کارشناس امور بانكی بازرس
سعید غفارپورجهرمی کارشناس راه و ساختمان عضو
محمد غلامی کارشناس راه و ساختمان بازرس
اسمعیل غلامی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
زهرا فانی کارشناس نفقه بازرس
غلامحسین فتح العلومی کارشناس راه و ساختمان عضو
پرویز فرج تبار کارشناس امور بیمه عضو
علی فرج زاده کارشناس راه و ساختمان عضو
احمد فردی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
مصطفی فرزام شاد کارشناس راه و ساختمان عضو
علی فغانی کارشناس راه و ساختمان بازرس
حمید فلاحی کارشناس راه و ساختمان عضو
وحید فلسفی دیوبند کارشناس راه و ساختمان عضو
محسن قاسمی تودشكچویی کارشناس راه و ساختمان عضو
عزت اله قائدی بردشاهی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
زین العابدین قنبری کارشناس راه و ساختمان عضو
عالیه كارگر کارشناس نفقه عضو
بهزاد كاظمی کارشناس راه و ساختمان عضو
محمدرضا كاوه کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
حمید كردمیری کارشناس حسابداری و حسابرسی بازرس
علاءالدین كردنائیج کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
ولی الله كریمی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
عبدالكریم كریمیان کارشناس راه و ساختمان عضو
شاهپور كلانتری کارشناس راه و ساختمان عضو
محسن كوچك زاده کارشناس امور ثبتی عضو
امید كوزادی کارشناس امور بانكی عضو
تورج گواهی کارشناس راه و ساختمان عضو
محمد گوهری مطلق کارشناس آتش نشانی و آتش سوزی عضو
هادی محبوبی کارشناس راه و ساختمان عضو
رقیه محمد بیگی سلخوری کارشناس بررسی اسناد و مدارك عضو
اعظم محمدعلی بیك کارشناس نفقه بازرس
نادر محمدی کارشناس برنامه ریزی شهری عضو
رضا محمدی درویش وند کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
علی مختاری کارشناس گاز و گازرسانی عضو
مرجان مداح کارشناس حفاظت محیط زیست عضو
سیدعلی محمد مدرس ثانوی کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
حسین مردانی سفیدمزگی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
زهرا مسعودی امین کارشناس فیلم سازی، عكاسی و امور سینمایی عضو
غلامرضا مظاهری کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی بازرس
علی معافی کارشناس امور گمركی عضو
پرویز مقبولی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
حسن مقدسی کارشناس راه و ساختمان بازرس
مهدی ملاپور سی سخت کارشناس راه و ساختمان عضو
محمدرضا منتظری کارشناس راه و ساختمان عضو
علیرضا مهدوی کارشناس كار و كارگری و حوادث ناشی از كار عضو
سیدعباس میر ساجدی کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
سید ابوالفضل میراسداله هزاوه کارشناس راه و ساختمان عضو
حسین نجفی کارشناس امور ثبتی عضو
محمد نصری کارشناس كشاورزی و منابع طبیعی عضو
سیدجلال الدین نوحی کارشناس برق ماشین و تأسیسات كارخانجات عضو
حمید نوراللهی کارشناس تجهیزات پزشكی عضو
مرتضی هاشم لو کارشناس راه و ساختمان عضو
سیدعباس هاشمی دوگاهه کارشناس امور ثبتی عضو
مهدی وثوقی کارشناس راه و ساختمان بازرس
محمدرضا یاوری کارشناس راه و ساختمان بازرس
محمدمهدی یوسفی کارشناس راه و ساختمان عضو
میرزا حسن حسینی کارشناس امور اقتصادی و بازرگانی عضو
نبی زنده دل کارشناس حسابداری و حسابرسی عضو
دکمه بازگشت به بالا