Uncategorized

آرای انتخابات هیأت مدیره و بازرسان کارشناسان رسمی استان همدان

ﺻﻮﺭﺕ ﺟﻠﺴﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺍﺧﺬ ﺭﺃی، ﻭ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺁﺭﺍی

ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻫﻴﺎﺕ ﻣﺪﻳﺮﻩ ﻭ ﺑﺎﺯﺭﺳﺎﻥ ﮔﺮﻭﻩ کارشناسان

 

ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ: ۱۳/۱۱/۱۳۹۸ – ساعت ۱۸:۳۰

ﺷﻌﺒﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ:

ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﻰ: استان همدان

اخذ رأی از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه یافت.

شمارش آرا در ساعت ۱۸:۳۰ شروع گردید و در ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.

 

به منظور افزایش کارآمدی هیأت مدیره‌های استانی در مدیریت امور کارشناسان رسمی و نظر به ضرورت مشارکت گروه‌های مختلف کارشناسی در پیشبرد اهداف مرکز در سطح استان‌ها، حداکثر سهمیه هر یک از رشته‌‌های کارشناسی از اعضای هیأت مدیره نیز متناسب با درصد تعداد کارشناسان آن رشته از کل کارشناسان مرکز در آن استان، تعیین می‌شود. بنابراین، هر رشته نمی‌تواند بیش از سهمیه خود در هیات مدیره عضو داشته باشد.

نحوه انتخاب نفرات منتخب بدین صورت است که افراد به ترتیب آرای کسب شده مرتب می‌شوند سپس بر اساس سهمیه رشته خود در ترکیب اعضای هیات مدیره، انتخاب می‌شوند تا به حد نصاب تعیین شده برای هیأت مدیره و اعضای علی‌البدل برسد.

در صورت عدم وجود متقاضی در هر یک از رشته های کارشناسی، سهمیه دیگر رشته ها در هیات مدیره یک نفر افزایش خواهد يافت.

 

جدول سه رشته با بیشترین تعداد کارشناس جهت تعیین میزان سهمیه کارشناسان واجد شرایط :

( مابقی رشته‌ها به شرط کسب بیشترین آراء با حداکثر یک صندلی )

حداکثر تعداد کارشناسان فعال رشته ردیف
۲ ۳۸ راه و ساختمان ۱
۱ ۱۲ كشاورزي و منابع طبيعي ۲
۱ ۱۰ وسائط نقليه موتوري زميني و تصادفات ۳

 

 

 

 

 

 

نتیجه انتخابات به شرح زیر اعلام می‌گردد:

از مجموع تعداد ۱۱۸ نفر واجد شرایط رأی دادن تعداد ۱۱۵ نفر به میزان ۹۸% در رأی‌گیری شرکت و از مجموع ۴۲۷ رأی مأخوذه:

 

ردیف شرح تعداد رأی
۱ تعداد آرای داخل صندوق ۴۲۷
۲ تعداد آرای باطله غیر مأخوذه ۰
۳ تعداد آرای سفید ۲
۴ تعداد آرای صحیح ۴۲۵
۵ تعداد کل آرای مأخوذه ۴۲۷

 

گروه هیأت مدیره:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ محمدرضا حيدري راه و ساختمان ۶۸
۲ حميد گلي پور ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۶۸
۳ مهدي مجيدي راه و ساختمان ۶۲
۴ رضا عظيمي كهن امور ثبتي ۵۶
۵ محمدرضا تيموري راه و ساختمان ۳۹
۶ بهروز حليمي راه و ساختمان ۳۴
۷ ناصر محققي كشاورزي و منابع طبيعي ۲۹
۸ حامد محمدي راه و ساختمان ۲۴
۹ علي زارعي زراعت و اصلاح نباتات ۲۱
۱۰ سيدمحمدحسن حسيني پارسا تأسيسات ساختماني ۱۵
۱۱ روح اله رستمي باغباني ۱۱

 

 

 

 

 

در نتیجه بر اساس آرای شمارش شده و ترتیب ذکر شده منتخبین هیأت مدیره به شرح ذیل است:

منتخب هیأت مدیره:

 

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی سمت
۱ محمدرضا حيدري راه و ساختمان ۶۸ عضو اصلی
۲ حميد گلي پور ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۶۸ عضو اصلی
۳ مهدي مجيدي راه و ساختمان ۶۲ عضو اصلی
۴ رضا عظيمي‌كهن امور ثبتي ۵۶ عضو اصلی
۵ ناصر محققي كشاورزي و منابع طبيعي ۲۹ عضو اصلی
۶ علي زارعي زراعت و اصلاح نباتات ۲۱ عضو‌علی‌البدل
۷ سيدمحمدحسن حسيني‌پارسا تأسيسات ساختماني ۱۵ عضو‌علی‌البدل

 

دکمه بازگشت به بالا