Uncategorized

آرای انتخابات هیأت مدیره و بازرسان کارشناسان رسمی استان خراسان شمالی

ﺻﻮﺭﺕ ﺟﻠﺴﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺍﺧﺬ ﺭﺃی، ﻭ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺁﺭﺍی

ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻫﻴﺎﺕ ﻣﺪﻳﺮﻩ ﻭ ﺑﺎﺯﺭﺳﺎﻥ ﮔﺮﻭﻩ کارشناسان

 

ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ: ۱۸:۳۰

ﺷﻌﺒﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ:

ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﻰ: استان خراسان شمالی

اخذ رأی از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه یافت.

شمارش آرا در ساعت ۱۸:۳۰ شروع گردید و در ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.

 

به منظور افزایش کارآمدی هیأت مدیره‌های استانی در مدیریت امور کارشناسان رسمی و نظر به ضرورت مشارکت گروه‌های مختلف کارشناسی در پیشبرد اهداف مرکز در سطح استان‌ها، حداکثر سهمیه هر یک از رشته‌‌های کارشناسی از اعضای هیأت مدیره نیز متناسب با درصد تعداد کارشناسان آن رشته از کل کارشناسان مرکز در آن استان، تعیین می‌شود. بنابراین، هر رشته نمی‌تواند بیش از سهمیه خود در هیات مدیره عضو داشته باشد.

نحوه انتخاب نفرات منتخب بدین صورت است که افراد به ترتیب آرای کسب شده مرتب می‌شوند سپس بر اساس سهمیه رشته خود در ترکیب اعضای هیات مدیره، انتخاب می‌شوند تا به حد نصاب تعیین شده برای هیأت مدیره و اعضای علی‌البدل برسد.

در صورت عدم وجود متقاضی در هر یک از رشته های کارشناسی، سهمیه دیگر رشته ها در هیات مدیره یک نفر افزایش خواهد يافت.

 

جدول سه رشته با بیشترین تعداد کارشناس جهت تعیین میزان سهمیه کارشناسان واجد شرایط :

( مابقی رشته‌ها به شرط کسب بیشترین آراء با حداکثر یک صندلی )

حداکثر تعداد کارشناسان فعال رشته ردیف
۱ ۲۰ امور ثبتي ۱
۱ ۱۷ راه و ساختمان ۲
۱ ۹ امور بانکی ۳

 

 

 

 

 

 

نتیجه انتخابات به شرح زیر اعلام می‌گردد:

از مجموع تعداد۹۰ نفر واجد شرایط رأی دادن تعداد ۶۴ نفر به میزان ۷۱% در رأی‌گیری شرکت و از مجموع ۲۵۶ رأی مأخوذه:

ردیف شرح تعداد رأی
۱ تعداد آرای داخل صندوق ۲۵۶
۲ تعداد آرای باطله غیر مأخوذه ۰
۳ تعداد آرای سفید ۱
۴ تعداد آرای صحیح ۲۵۵
۵ تعداد کل آرای مأخوذه ۲۵۶

 

گروه: هیأت مدیره

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ شيردل نيازي ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۳۲
۲ مختار رضواني راه و ساختمان ۳۱
۳ كبري شيرزادي امور بانكي ۲۵
۴ عاطفه سودمند امور ثبتي ۲۳
۵ عباس خراسانيان امور ثبتي ۲۱
۶ پدرام حميدي منابع طبيعي ۲۱
۷ مهدي رشيدي راه و ساختمان ۲۱
۸ هادي جواهري كشاورزي و منابع طبيعي ۲۱
۹ روزبه دادجو راه و ساختمان ۱۵
۱۰ ولي يزداني گاز و گازرساني ۱۴
۱۱ حميدرضا نيك اختر راه و ساختمان ۱۲
۱۲ خداكرم ملايي برنامه ريزي شهري ۷
۱۳ منصور آل نبي راه و ساختمان ۷
۱۴ مرتضي مكرمي زراعت و اصلاح نباتات ۶

 

 

 

در نتیجه بر اساس آرای شمارش شده و ترتیب ذکر شده منتخبین هیأت مدیره به شرح ذیل است:

 

هیأت مدیره منتخب:

 

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی سمت
۱ شيردل نيازي ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۳۲ عضو اصلی
۲ مختار رضواني راه و ساختمان ۳۱ عضو اصلی
۳ كبري شيرزادي امور بانكي ۲۵ عضو اصلی
۴ عاطفه سودمند امور ثبتي ۲۳ عضو اصلی
۵ پدرام حميدي منابع طبيعي ۲۱ عضو اصلی
۶ هادي جواهري كشاورزي و منابع طبيعي ۲۱ عضو علی‌البدل
۷ ولي يزداني گاز و گازرساني ۱۴ عضو علی‌البدل
دکمه بازگشت به بالا