Uncategorized

آرای انتخابات هیأت مدیره و بازرسان کارشناسان رسمی استان کردستان

ﺻﻮﺭﺕ ﺟﻠﺴﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺍﺧﺬ ﺭﺃی، ﻭ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺁﺭﺍی

ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻫﻴﺎﺕ ﻣﺪﻳﺮﻩ ﻭ ﺑﺎﺯﺭﺳﺎﻥ ﮔﺮﻭﻩ کارشناسان

 

ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ: ۱۲/۱۱/۱۳۹۸ – ساعت ۱۸:۳۰

ﺷﻌﺒﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ:

ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﻰ: استان کردستان

اخذ رأی از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه یافت.

شمارش آرا در ساعت ۱۸:۳۰ شروع گردید و در ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.

 

به منظور افزایش کارآمدی هیأت مدیره‌های استانی در مدیریت امور کارشناسان رسمی و نظر به ضرورت مشارکت گروه‌های مختلف کارشناسی در پیشبرد اهداف مرکز در سطح استان‌ها، حداکثر سهمیه هر یک از رشته‌‌های کارشناسی از اعضای هیأت مدیره نیز متناسب با درصد تعداد کارشناسان آن رشته از کل کارشناسان مرکز در آن استان، تعیین می‌شود. بنابراین، هر رشته نمی‌تواند بیش از سهمیه خود در هیات مدیره عضو داشته باشد.

نحوه انتخاب نفرات منتخب بدین صورت است که افراد به ترتیب آرای کسب شده مرتب می‌شوند سپس بر اساس سهمیه رشته خود در ترکیب اعضای هیات مدیره، انتخاب می‌شوند تا به حد نصاب تعیین شده برای هیأت مدیره و اعضای علی‌البدل برسد.

در صورت عدم وجود متقاضی در هر یک از رشته های کارشناسی، سهمیه دیگر رشته ها در هیات مدیره یک نفر افزایش خواهد يافت.

 

جدول سه رشته با بیشترین تعداد کارشناس جهت تعیین میزان سهمیه کارشناسان واجد شرایط :

( مابقی رشته‌ها به شرط کسب بیشترین آراء با حداکثر یک صندلی )

حداکثر تعداد کارشناسان فعال رشته ردیف
۲ ۵۴ راه و ساختمان ۱
۱ ۳۶ كشاورزي و منابع طبيعي ۲
۱ ۳۴ حسابداري و حسابرسي ۳

 

 

 

 

 

 

نتیجه انتخابات به شرح زیر اعلام می‌گردد:

از مجموع تعداد ۱۴۹ نفر واجد شرایط رأی دادن تعداد ۱۴۷ نفر به میزان ۹۹% در رأی‌گیری شرکت و از مجموع ۸۱۸ رأی مأخوذه:

ردیف شرح تعداد رأی
۱ تعداد آرای داخل صندوق ۸۱۸
۲ تعداد آرای باطله غیر مأخوذه ۰
۳ تعداد آرای سفید ۰
۴ تعداد آرای صحیح ۸۱۸
۵ تعداد کل آرای مأخوذه ۸۱۸

 

گروه هیأت مدیره:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ سهراب شهنازي نقشه برداري ۸۲
۲ شاهو شاهوي راه و ساختمان ۷۱
۳ سيروان صيدي نوره جنگل داري و منابع طبيعي ۶۸
۴ فؤاد مصطفي نژاد حفاظت محيط زيست ۶۷
۵ عطاء اميني حسابداري و حسابرسي ۵۴
۶ رحيم غلامپور راه و ساختمان ۵۳
۷ ساسان پرهيزكار راه و ساختمان ۴۶
۸ بابك معروفي گاز و گازرساني ۴۵
۹ بهرام فتحي كشاورزي و منابع طبيعي ۳۳
۱۰ محمد غفاري تأسيسات ساختماني ۲۶
۱۱ قدرت محمدي كشاورزي و منابع طبيعي ۲۶
۱۲ فرزاد اخوان امور ثبتي ۲۵
۱۳ كامبيز مرادي راه و ساختمان ۲۳
۱۴ طالب يوسفي امور ثبتي ۱۱
۱۵ باهر نصري راه و ساختمان ۸
۱۶ محمد رباني تأسيسات ساختماني ۵

 

 

گروه بازرسان:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ علي حسن زاده بررسي اسناد و مدارك ۸۹
۲ فرزين مرادويسي زراعت و اصلاح نباتات ۸۶

 

در نتیجه بر اساس آرای شمارش شده و ترتیب ذکر شده منتخبین هیأت مدیره به شرح ذیل است:

منتخب هیأت مدیره:

 

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی سمت
۱ سهراب شهنازي نقشه برداري ۸۲ عضو اصلی
۲ شاهو شاهوي راه و ساختمان ۷۱ عضو اصلی
۳ سيروان صيدي نوره جنگل داري و منابع طبيعي ۶۸ عضو اصلی
۴ فؤاد مصطفي نژاد حفاظت محيط زيست ۶۷ عضو اصلی
۵ عطاء اميني حسابداري و حسابرسي ۵۴ عضو اصلی
۶ بابك معروفي گاز و گازرساني ۴۵ عضو علی‌البدل
۷ بهرام فتحي كشاورزي و منابع طبيعي ۳۳ عضو علی‌البدل

 

منتخب بازرسان:

 

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ علي حسن زاده بررسي اسناد و مدارك ۸۹
۲ فرزين مرادويسي زراعت و اصلاح نباتات ۸۶
دکمه بازگشت به بالا