Uncategorized

آرای انتخابات هیأت مدیره و بازرسان کارشناسان رسمی استان آذربایجان شرقی

ﺻﻮﺭﺕ ﺟﻠﺴﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺍﺧﺬ ﺭﺃی، ﻭ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺁﺭﺍی

ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻫﻴﺎﺕ ﻣﺪﻳﺮﻩ ﻭ ﺑﺎﺯﺭﺳﺎﻥ ﮔﺮﻭﻩ کارشناسان

 

ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ: ۱۴/۱۱/۱۳۹۸ – ساعت ۱۸:۳۰

ﺷﻌﺒﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ:

ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﻰ: استان آذربایجان شرقی

اخذ رأی از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه یافت.

شمارش آرا در ساعت ۱۸:۳۰ شروع گردید و در ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.

 

به منظور افزایش کارآمدی هیأت مدیره‌های استانی در مدیریت امور کارشناسان رسمی و نظر به ضرورت مشارکت گروه‌های مختلف کارشناسی در پیشبرد اهداف مرکز در سطح استان‌ها، حداکثر سهمیه هر یک از رشته‌‌های کارشناسی از اعضای هیأت مدیره نیز متناسب با درصد تعداد کارشناسان آن رشته از کل کارشناسان مرکز در آن استان، تعیین می‌شود. بنابراین، هر رشته نمی‌تواند بیش از سهمیه خود در هیات مدیره عضو داشته باشد.

نحوه انتخاب نفرات منتخب بدین صورت است که افراد به ترتیب آرای کسب شده مرتب می‌شوند سپس بر اساس سهمیه رشته خود در ترکیب اعضای هیات مدیره، انتخاب می‌شوند تا به حد نصاب تعیین شده برای هیأت مدیره و اعضای علی‌البدل برسد.

در صورت عدم وجود متقاضی در هر یک از رشته های کارشناسی، سهمیه دیگر رشته ها در هیات مدیره یک نفر افزایش خواهد يافت.

 

جدول سه رشته با بیشترین تعداد کارشناس جهت تعیین میزان سهمیه کارشناسان واجد شرایط :

( مابقی رشته‌ها به شرط کسب بیشترین آراء با حداکثر یک صندلی )

حداکثر تعداد کارشناسان فعال رشته ردیف
۲ ۱۷۶ راه و ساختمان ۱
۱ ۸۵ امور ثبتي ۲
۱ ۵۵ حسابداري و حسابرسی ۳

 

 

 

 

 

نتیجه انتخابات به شرح زیر اعلام می‌گردد:

از مجموع تعداد ۵۸۱ نفر واجد شرایط رأی دادن تعداد ۵۲۴ نفر به میزان ۹۱% در رأی‌گیری شرکت و از مجموع ۳۳۵۵ رأی مأخوذه:

ردیف شرح تعداد رأی
۱ تعداد آرای داخل صندوق ۳۳۵۵
۲ تعداد آرای باطله غیر مأخوذه ۰
۳ تعداد آرای سفید ۶
۴ تعداد آرای صحیح ۳۳۴۹
۵ تعداد کل آرای مأخوذه ۳۳۵۵

 

گروه هیأت مدیره:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ احمد رضا محقق راه و ساختمان ۱۶۵
۲ اسماعيل عبدالهي امور ثبتي ۱۶۵
۳ محمدرضا قاسم زاده نوعي راه و ساختمان ۱۵۲
۴ احمد شاملو حسابداري و حسابرسي ۱۲۶
۵ بهلول تقي زاده راه و ساختمان ۱۱۴
۶ حسين حسن پور امور ثبتي ۹۷
۷ يعقوب هوشيار راه و ساختمان ۹۶
۸ يعقوب هوشياري امور ثبتي ۹۶
۹ عباس كاظمي امور ثبتي ۹۱
۱۰ ستار محمدی راه و ساختمان ۹۰
۱۱ محمد محمدي راه و ساختمان ۸۹
۱۲ مهدي حسين زاده ستوبادي راه و ساختمان ۸۷
۱۳ علي حسين آقازاده اصل كشاورزي و منابع طبيعي ۸۶
۱۴ توحيد عابدي كشاورزي و منابع طبيعي ۸۵
۱۵ ميرحمزه سيدقمي حسابداري و حسابرسي ۷۸
۱۶ نوتاج عباسي راه و ساختمان ۷۳
۱۷ حسن مهراميز راه و ساختمان ۶۹
۱۸ مهرداد شكوئي زاده راه و ساختمان ۶۷
۱۹ محمد فردخدايي كشاورزي و منابع طبيعي ۶۶
۲۰ اكرم بهاري غازاني مواد غذايي و مسموميت هاي ناشي از آن ۶۶
۲۱ علي يوسفي ايدلو امور ثبتي ۶۵
۲۲ سياب فخري امور ثبتي ۵۳
۲۳ محبوب حسين زاده زراعت و اصلاح نباتات ۵۲
۲۴ آرش درخشان مهر حسابداري و حسابرسي ۵۰
۲۵ محسن محمدي خانقاهي ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۴۹
۲۶ حسين پژوهنده راه و ساختمان ۴۶
۲۷ تراب محمدي برق ماشين و تأسيسات كارخانجات ۴۶
۲۸ ايوب نجفي باروج امور گمركي ۳۹
۲۹ ميرعلي اصغر نساج غازاني معماري داخلي و تزئينات ۳۶
۳۰ مرتضي يوسفي حسابداري و حسابرسي ۳۶
۳۱ محمد كاظم كنگري راه و ساختمان ۳۲
۳۲ اصغر پور اسمعيل روابط كار وكارگري ۳۱
۳۳ سيامك قيطران پور امور ثبتي ۲۸
۳۴ يوسف شمسي حسابداري و حسابرسي ۲۷
۳۵ رسول خدائي امور ثبتي ۲۳
۳۶ حسن ناظر كشاورزي و منابع طبيعي ۲۲
۳۷ داود اصيل كردكندي كشاورزي و منابع طبيعي ۲۰
۳۸ اصغر جلالي فرد راه و ساختمان ۱۹
۳۹ محمد نوروزي ميانجي راه و ساختمان ۱۹
۴۰ سيدجمال حسيني اقدم مواد غذايي و مسموميت هاي ناشي از آن ۱۶
۴۱ محمدحسن جعفري پايدار برق ماشين و تأسيسات كارخانجات ۱۵
۴۲ مسعود دل آشوب محصولات دامي ۱۲
۴۳ محمد علي رضا پور اعرابي امور مالياتي ۱۲
۴۴ ياشار يثربي نيا راه و ساختمان ۱۱
۴۵ نوروز محمدي راه و ساختمان ۹
۴۶ ايرج مهرپور راه و ساختمان ۸
۴۷ حميد اسماعيلي دامپروري و دامپزشكي ۷
۴۸ مهدي فايدئي راه و ساختمان ۶
۴۹ حسن اشوري امور ثبتي ۶
۵۰ علي خفافي حفاظت محيط زيست ۳
۵۱ اسمعيل وفائي ملامحمود راه و ساختمان ۳
۵۲ مهدي فرج زاده راه و ساختمان ۳

 

 

 

گروه بازرسان:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ عادل پور قربان راه و ساختمان ۱۷۸
۲ اصغر پورقهرمان راه و ساختمان ۱۰۸
۳ نادر قهرمان حسابداري و حسابرسي ۹۰
۴ شهناز گل قاسمي امور بانكي ۸۸
۵ محمدرضا اسديان تراكمه راه و ساختمان ۸۸
۶ عليرضا رسولي چنزق راه و ساختمان ۴۱

 

در نتیجه بر اساس آرای شمارش شده و ترتیب ذکر شده منتخبین هیأت مدیره به شرح ذیل است:

منتخب هیأت مدیره:

 

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد‌رأی سمت
۱ احمد رضا محقق راه و ساختمان ۱۶۵ عضو اصلی
۲ اسماعيل عبدالهي امور ثبتي ۱۶۵ عضو اصلی
۳ محمدرضا قاسم زاده نوعي راه و ساختمان ۱۵۲ عضو اصلی
۴ احمد شاملو حسابداري و حسابرسي ۱۲۶ عضو اصلی
۵ علي‌حسين آقازاده اصل كشاورزي و منابع طبيعي ۸۶ عضو اصلی
۶ اكرم بهاري غازاني مواد غذايي و مسموميت‌هاي ناشي از آن ۶۶ عضو اصلی
۷ محبوب حسين زاده زراعت و اصلاح نباتات ۵۲ عضو اصلی
۸ محسن محمدي‌خانقاهي ثبت شركتها ، علائم تجاري و اختراعات ۴۹ عضو‌علی‌البدل
۹ تراب محمدي برق ماشين و تأسيسات كارخانجات ۴۶ عضو‌علی‌البدل

 

 

منتخب بازرسان:

ردیف نام نام خانوادگی رشته تعداد رأی
۱ عادل پور قربان راه و ساختمان ۱۷۸
۲ اصغر پورقهرمان راه و ساختمان ۱۰۸
دکمه بازگشت به بالا